Ela Pame Blog

Seyahat Acentesi Aracılığı İle Vize Almak Neden Daha Avantajlı?

Yurtdışı seyahatine çıkacaksanız birçok ülke Türk vatandaşlarından vize talep ettiği için önce gideceğiniz ülkenin vizesini almanız gerekiyor. Vize başvurusundan sonuçlanana kadar geçen süreç bazı seyahat severler için zorlu olabiliyor. Özellikle bireysel olarak başvuru yapan kişiler bazı sıkıntılar yaşayabiliyor, bu süreç esnasında deneyimli bir seyahat acentesinden alacağınız daha kolay hale geliyor.

VİZE CİDDİ BİR MESELE
Vize konusu hafife alınması gereken çok ciddi bir mesele, bir defa red aldığınızda sonraki başvuru ve seyahatlerinizde sıkıntı yaşayabilirsiniz bu yüzden profesyonel bir acenteden destek almak çok önemli. Örneğin Konsoloslukların bir güncelleme yaptığında bunu paylaşmayabiliyor acenteler anlık olarak takip yaptığından öğrenebiliyor fakat siz bireysel başvuru yaptığınızda haberiz olmayabiliyor.

İŞLEM SÜRECİ BOYUNCA DESTEK ALIYORSUNUZ
Vize sürecinde herhangi bir sıkıntı yaşandığınız da seyahat acentesi aracılığı ile yaptığınız başvurularda acente size yardımcı oluyor ve karşınızda bir muhatap bulabiliyorsunuz. Bir sıkıntı yaşandığında hemen çözüm önerilerinde bulunuluyor ve işlemlerin hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlanıyor. Seyahat acenteleri aracılığı ile yaptığınız başvurularda vize başvuru yapacak olan kişilerin evrakları önceden titiz bir şekilde incelenip konsoloslukların istediği şekilde hazır hale getiriliyor. Eğer herhangi bir eksik varsa başvuruya gitmeden eksiklerin tamamlanması sağlanıyor. Yani başvuruya gitmeden önce konsoloslukların istediği bütün prosedürler yerine getirilmiş oluyor ve başvuruya gittiğiniz zaman tek seferde işleminiz tamamlanıyor.

KİŞİYE ÖZEL HİZMET VERİLİYOR
Seyahat acenteleri başvuru yapacak kişinin önceden randevusunu alıyor ve randevu günü kendisine eşlik ediyor ve bütün süreç esnasında destek oluyorlar. Başvuru yapıldıktan sonra vize gelene kadar takip ediyor kişiye özel hizmet veriyorlar.

DOLANDIRICILARA DİKKAT
Son zamanlarda meydana çıkan birçok sahte seyahat firması insanları dolandırıyor bu konuda uyanık olmalı kesinlikle internette bulduğunuz, tanımadığınız firmalara randevu almak adı altında ödeme yapmamaya dikkat etmelisiniz.

Diğer Blog Makaleleri...

Avrupa'da Gezip Görülecek Müzeler

Devamını Göster

Komşuya Küçük Bir Kaçamak...

Devamını Göster

Siz Hayal Edin

Biz Gerçekleştirelim

Ela Pame Turizm İle

Fırsatları Yakalayın

Copyrights © 2010 - 2021 Ela Pame Turizm. Tüm Hakları Saklıdır.