Orta Avrupa & Kuzey Balkan Turu

Adım adım bir yolculuk... Balkanlar`dan Orta Avrupa`ya uzanan bir rüya...

Estergon & Visegrad Szentendre | Bratislava | Karlovy Vary Cesky Krumlov TURLARI DAHİL

Hareket Tarihleri

Açıklama Süre Başlangıç Tarihi
Orta Avrupa & Kuzey Balkan8 Gece / 10 Gün19 Nisan 2019 Cuma (Tarihi Geçti)

Detaylı Program

 • 1. Gün: İzmir – Belgrad

  Akşam saat 17:00' den itibaren siz değerli misafirlerimizi belirlenen noktalardan alıp yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda verdiğimiz molalar ile sabaha karşı sınır kapısından geçiyoruz.

 • 2. Gün: Belgrad

  Öğle saatlerinde BELGRAD’a varıyor panoramik olarak şehri gezmeye başlıyoruz. BELGRAD GÖKDELENLERİ, HÜKÜMET BİNALARINI, NİKOLA PASİJ MEYDANINI, REPUBLİCAMEYDANI'nı görüp KNEZ MİHAJLOVA CADDESİ'inde alış veriş için serbest zaman kullanıyoruz. Ardından Kalemegdan turumuza başlıyoruz. ANAHTAR TESLİM ANITI, BALIKÇI HEYKELİ, SOKULLU MEHMET PAŞA TÜRBESİ, VİCTOR ANITI göreceğimiz yerler arasında. Tur bitiminde BELGRAD’daki otelimize yerleşiyoruz

 • 3. Gün: Belgrad – Budapeşte (Tuna Nehri Gezisi)

  Otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra BUDAPEŞTE’ ye doğru hareket ediyoruz. Budapeşte şehir turumuz sırasında KAHRAMANLAR ANITI'nı, ULUSAL OPERA BİNASI'nı, BUDİN KALESİ'ni ve MATHİAS KİLİSESİ'ni de görme imkanı buluyoruz. Turumuzun ardından BUDAPEŞTE bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz ile extra olarak düzenlenecek TUNA NEHRİ TEKNE TURU (30EURO) yapıyoruz

 • 4. Gün: Budapeşte (Estergon & Visegrad & Szentendre), (Çigan Gecesi)

  Sabah kahvaltımızı otelimizde yaptıktan sonra ESTERGON, VİSEGRAD VE SZENTENDRE turuna başlıyoruz. ESTERGON BAZİLİKASINI geziyor ardından Rönesans’ın izlerini taşıyan VİSEGRAD şehrini geziyoruz. Son olarak ise Macar el sanatlarına ait örneklerin satıldığı şirin bir kasaba olan SZENTENDRE'yi ziyaret edip Budapeşte’deki otelimizde dönüyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz ile extra olarak düzenlenecek ÇİGAN GECESİ EĞLENCESİ'ne (45 EURO) katılıyoruz.

 • 5. Gün: Budapeşte – (Bratislava) – Prag (Vltava Nehrinde Tekne Turu)

  Sabah kahvaltımızı otelde yaptıktan sonra PRAG’A doğru yola çıkıyor güzerhanımız üzerinde bulunan SLOVAKYA'nın başkenti BRATİSLAVA'yı geziyoruz. BRATİSLAVA şehir turumuz esnasında ESKİŞEHİR MEYDANI, BRATİSLAVA KALESİ, UFO KÖPRÜSÜ ve ULUSAL TİYATRO'yu geziyoruz. Ardından Orta Avrupanın en güzel şehirlerinden biri olan PRAG'a geçiyoruz. PRAG KALESİ'NİAZİZ VİTUS KATEDRALİ'Nİ, ardından KARL KÖPRÜSÜ'NÜ geçip ESKİ ŞEHİR'e adım atıyoruz. Eski şehirde yer alan ASTRONOMİK SAAT, ve TYN KİLİSESİ'ni görüp PRAG'daki otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak açık büfe yemekli VLTAVA TEKNE TURU (45 EURO) katılıyoruz. Konaklama PRAG’daki otelimizde.

 • 6. Gün: Prag (Karlovy Vary), (Çekya Orta Çağ Gecesi Eğlencesi)

  Sabah kahvaltımızı otelimizde yaptıktan sonra tüm gün KARLOVY VARY turuna ayırıyoruz. Bütün günümüzü bu harika masal şehrinde geçirdikten sonra konaklamak için Prag'daki otelimize geri dönüyoruz. Dileye misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek yemekli ve müzikli ORTA ÇAĞ GECESİ EĞLENCESİ'NE (55 EURO) katılıyoruz. Konaklama PRAG’daki otelimizde.

 • 7. Gün: Český Krumlov – Viyana (Avusturya Grizing Gecesi)

  Sabah kahvaltısının ardından VİYANA' ya doğru yola çıkıyor yol üzerindeki CESKY KASABASINDA kısa bir mola veriyoruz. Ardından yolumuza devam edip VİYANA' ya ulaşıyoruz. Şehir turumuz esnasında FRANKZ KİLİSESİ, OPERA BİNASI, PRATER, HOFBURG SARAYI, VİYANA ÜNİVERSİTESİ, BURG TİYATROSU’ nunda içinde bulunduğu birbirinden önemli şaheserleri görüyoruz. Ardından serbest zaman kullanıyor, Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek GRİZİNG MEYHANELERİ TURU (50 EURO) programına katılıyoruz. Sonrasında Viyana'daki otelimize yerleşiyoruz

 • 8. Gün: Novisad – Belgrad (Sırp Gecesi Turu, Belgrad Tuna Nehri Tekne Turu)

  Otelimizde sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra SIRBİSTAN ‘ın ekonomik olarak en gelişmiş bölgesi sayılan Voyvodina ‘nın başkenti NOVİ SAD ‘a doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından yürüyerek yapacağımız panoramik şehir turuna başlıyoruz. ÖZGÜRLÜK MEYDANI, SVETOZAR MİLETİÇ HEYKELİ, KATOLİK KATEDRALİ, ORTODOKS AYA YORGİ KATEDRALİ, AYA NİKOLA KİLİSESİ ve SİNAGOG ‘u görüyor tur bitiminde serbest zaman kullanıyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluşup geceleme için BELGRAD ‘daki otelimize gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan SIRP GECESİ TURU ‘na (35 euro) katılabilirler.

 • 9. Gün: Belgrad – Sofya

  Otelde sabah kahvaltımızı aldıkdan sonra SOFYA'ya hareket ediyoruz. Varışımızın ardından yürüyerek BANYABAŞI CAMİİ, SERDİCA ANTİK KENTİ, MİLENYUM ANITI ve SOFYA ÜNİVERSİTESİ'ninde bulunduğu önemli eserleri görüyoruz. Gecelemek için SOFYA ‘daki otelimize gidiyoruz.

 • 10. Gün: Sofya – Plovdiv – İzmir

  Sabah kahvaltımızı yapmamızın ardından FİLİBE’ye doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Eski Roma Çağından kalma ROMA AMFİ TİYATROSU, ROMA STADYUMU, BALABANOV EVİ ve GEORGİ MAVRİDİ `nin evi, , HİSAR KAPI, KALEİÇİ MAHALLESİ ve HİNDLİYAN MÜZESİ, Türk Mimarisiyle oldukça ilgi çeken CUMA CAMİİ, PLOVDİV `in en eski Kiliselerinden AYA KONSTANTİN, ELENA ve AYA NEDELYA KİLİSELERİ bulunmaktadır. Turumuzun bitiminde serbest zaman kullanıyor ardından dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Kısa molaların ardından gece geç saatlerde İZMİR ‘e varıyor siz değerli misafirlerimizle başka bir seyahatimizde tekrar buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz. NOT: Sınır kapısı, feribot ve yol yoğunluğuna bağlı olarak İzmir’e varış saatimiz planlanandan geç olabilir. O sebeple dönüş bileti, uçak bileti gibi planlarınızı bir sonraki güne göre yapmanızı öneriyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Otobüs İle Ulaşımlar Ve Programdaki Tüm Turlar
 • İzmir’Den İzmir’E Tüm Ulaşım Ve Transfer Hizmetleri
 • Program’Da Belirtilen Tüm Şehir Turları
 • Bazı Şehirlerde Alınan Mecburi Yerel Rehberlik Hizmetleri
 • Tüm Otoban Check-Point Ve Otopark Ücretleri
 • 3-4’Li Otellerde 2 Gece Belgrad, 2 Gece Budapeşte, 2 Gece Prag, 1 Gece Viyana Ve 1 Gece Sofya Otellerinde Olmak Üzere Toplam 8 Gece Konaklama Ve Sabah Kahvaltıları

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemekleri Ve Molalar
 • Yurtdışı Çıkış Fonu: 15₺ (Bankaya Yatırılmalıdır.)
 • Schengen Vize Bedeli (Sigorta + Hizmet Dahil)
 • Ekstra Olduğu Belirtilen Her Türlü Hizmet

Fiyat Bilgileri

Tarih İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Ek Yatak 0-6 Yaş Çocuk 7-12 Yaş Çocuk

Ödeme Seçenekleri

Kredi kartı / Havale / Eft

İptal ve İade Koşulları

Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.

Deneyimleriniz ve Görüşleriniz

Deneyimlerinizi ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilmek için aşağıdaki formumuzu doldurabilirsiniz.

Başlayan Fiyatlarla

Sorunuz

Bilgi Al

Yardım & Destek

Bizi Arayabilirsiniz

(0232) 463 63 59

Popüler Turlar

Samos Adası

Samos Adası Turu

YUNAN ADALARI 1 GECE / 2 GÜN

Paketi Görüntüle
Kos Adası

Kos Adası Turu

YUNAN ADALARI 1 GECE / 2 GÜN

Paketi Görüntüle
Samos Mykonos

Samos Mykonos Turu

YUNAN ADALARI 2 GECE / 3 GÜN

Paketi Görüntüle
Patmos Leros Kos

Patmos Leros Kos Turu

YUNAN ADALARI 3 GECE / 4 GÜN

Paketi Görüntüle
Kos - Patmos - Leros

Kos - Patmos - Leros Turu

YUNAN ADALARI 5 GECE / 6 GÜN

Paketi Görüntüle

Siz Hayal Edin

Biz Gerçekleştirelim

Ela Pame Turizm İle

Fırsatları Yakalayın

Copyrights © 2010 - 2021 Ela Pame Turizm. Tüm Hakları Saklıdır.