Maxi İtalya Turu

Pegasus Hava Yolları Özel Seferi ile İzmir’den Direk Uçuş... Milano (1) & Floransa (2) & Roma (2) & Ferrara (1) Sirmione & Venedik (1) & Milano & Como

Hareket Tarihleri

Tur Açıklama Süre Başlangıç Tarihi
1. TurMaxi İtalya7 Gece / 8 Gün10 Mayıs 2019 Cuma (Tarihi Geçti)
2. TurMaxi İtalya7 Gece / 8 Gün24 Mayıs 2019 Cuma (Tarihi Geçti)
3. TurMaxi İtalya7 Gece / 8 Gün7 Haziran 2019 Cuma (Tarihi Geçti)
4. TurMaxi İtalya7 Gece / 8 Gün21 Haziran 2019 Cuma (Tarihi Geçti)
5. TurMaxi İtalya7 Gece / 8 Gün5 Temmuz 2019 Cuma (Tarihi Geçti)
6. TurMaxi İtalya7 Gece / 8 Gün19 Temmuz 2019 Cuma (Tarihi Geçti)
7. TurMaxi İtalya7 Gece / 8 Gün2 Ağustos 2019 Cuma (Tarihi Geçti)
8. TurMaxi İtalya7 Gece / 8 Gün16 Ağustos 2019 Cuma (Tarihi Geçti)
9. TurMaxi İtalya7 Gece / 8 Gün30 Ağustos 2019 Cuma (Tarihi Geçti)
10. TurMaxi İtalya7 Gece / 8 Gün13 Eylül 2019 Cuma (Tarihi Geçti)

Detaylı Program

 • 1. Gün: İZMİR – MİLANO

  Akşam Saat: 20:30 ’da İZMİR ADNAN MENDERES HAVALİMANI dış hatlar terminalinde bulunuyor ve PEGASUS HAVA YOLLARI check-in kontuarına uçuş işlemlerimizi tamamlamak için gidiyoruz. TC Kimliklerimiz ile birlikte check-in bagaj işlemlerini tamamladıktan sonra İzmir’den Pegasus havayollarının özel seferi ile Saat 23:00’de MİLANO’ya uçuyoruz. 00:45 ‘te Milano’ya varıyor bagajlarımızı aldıktan sonra aracımıza geçip otelimize doğru hareket ediyoruz.

 • 2. Gün: MİLANO – FLORANSA

  Otelimizde kahvaltı yaptıktan sonra odaları boşaltıyor ve panoramik Milano şehir turu yapmak için hareket ediyoruz. Dünyaca ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, birçok ünlü markanın bulunduğu keyifle alışveriş yapabileceğiniz La Galeria, Porta Romano geziyor ardından Floransa’ya hareket ediyoruz. Rönesans’ın başkenti Floransa’da, Avrupa’nın 4. büyük kilisesi olan Santa Maria Del Fiore Katedrali’ni dışarıdan görüyor Daha sonra Giotto’nun Çan Kulesini ve Michalengelo’un ünlü Davut Heykeli’nin de bulunduğu Senyörler Meydanı ile antika ve kuyumcu dükkânlarıyla meşhur Eski Köprüyü gezip serbest zaman kullanıyoruz. Serbest zaman sonrasında buluşup otelimize geçiyoruz.

 • 3. Gün: FLORANSA

  Otelimizde aldığımız kahvaltının ardından serbest zaman kullanıyoruz. Dileyen eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Mega Toscana turuna katılabilirler(90 Euro). Tüm gün sürecek turumuzda San Gimignano, Siena, Pisa olmak üzere üç farklı şehri keşfedeceğiz. Tur bitiminde otelinize dönüyoruz.

 • 4. Gün: FLORANSA–ROMA

  Kahvaltının ardından odaları boşaltıyor ve Roma’ya doğru hareket ediyoruz. Varışımızın ardından panoramik Roma şehir turu yapıyor şehrin sembolü haline gelen ve Roma İmparatorluğu boyunca gladyatör dövüşlerine ev sahipliği yapmış antik tiyatro Colosseum, Roma Forumu, Aşk Çeşmesi, İspanyol Merdivenleri göreceğimiz yerler arasındadır. Yaptığımız panoramik tur sonrasında otelimize geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği (ekstra) Roma Gece turuna katılabilirler. (35 Euro).

 • 5. Gün: ROMA

  Kahvaltı sonrası serbest zaman kullanıyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleneceği Napoli & Pompei turuna (85 Euro) katılabilirler. Tur bitiminde otelimize dönüyoruz.

 • 6. Gün: ROMA – FERRARA

  Kahvaltımızı yaptıktan sonra Roma’nın en büyük outlet mağazasına gidiyor alışveriş için serbest zaman kullanıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Albano Gölü & Nemi Gölü & Castel Gondolfo turuna (35 Euro) katılabilirler. Turumuzun sonunda otelimize dönüyoruz.

 • 7. Gün: FERRARA – VENEDİK

  Kahvaltımızın ardından UNESCO Dünya Kültürel Mirası Listesi 'ndeki, Ferrara’da panoramik tur yapıyor ardından Venedik’e doğru yola çıkıyoruz. Otele giriş işlemleri yapıyor ardından serbest zaman kullanıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Venedik Kombi– Gondol turuna(65 Euro) katılabilirler. Tekne ile geçip San Marco Meydanı’na geliyor Daracık kanalları, küçük meydanları ve gondolları ile meşhur Venedik’i keşfe çıkıyoruz. şehrin meşhur kanallarında gondol gezisi yapıyor serbest zaman kullanıyoruz. Rehberimizin belirlediği saatte buluşup otelimize geçiyoruz.Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Murano & Burano Adaları Turuna (45 Euro) katılabilirler. Turumuzun sonunda Venedik otelimize dönüyoruz.

 • 8. Gün: VENEDİK – SİRMİONE – COMO – MİLANO - İZMİR

  Kahvaltımızın ardından odalarımızı boşaltıp ve Sirmione’ye doğru hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile güzargah üzerinde bulunan ekstra olarak düzenlenecek Verona turu (45 Euro) yapıyoruz. İngiliz edebiyatçı Shakespeare'in eserine konu olmuş aşk hikâyesinin kahramanları Romeo ve Juliet'in evininde bulunduğu bu güzel şehri gezdikten sonra Sirmione’ye hareket ediyoruz. İtalya'nın en büyük gölü olan Garda Gölünün kenarında bulunan Sirmione kasabasını ziyaret ediyoruz. Tarihi dokusu korunmuş sakin bir Ortaçağ kasabası olan Sirmione gezimiz sonrasında Como‘ya hareket. Akşam yemeği için serbest zaman kullanıyor ardından havalimanına gidoruz. Bagaj ve cheak in işlemlerinin ardından Pegasus Hava yollarının özel seferi ile saat 01:30’da İzmir’e hareket. Yerel saat ile 04:45’de İzmir’e varıyor ve siz değerli misafirlerimizle bir sonraki gezimizde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Pegasus Hava Yolları Özel Seferi Ile İzmir (Adb) – Milano (Bgy) / Milano (Bgy) – İzmir (Adb) Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti,
 • Belirtilen Otellerde 7 Gece Oda+Kahvaltı Konaklamalar,
 • Ferrara, Sirmione, Floransa, Milano, Roma, Como Panoramik Şehir Turları,
 • Roma Outlet Turu,
 • Otel Vergileri & Turist Şehir Vergileri,
 • Havalimanı – Otel – Şehirler Arası Transferler
 • Havalimanı Vergileri Ve Servisleri Bedeli,
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,
 • Tursab Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize Ücreti Ve Servis Bedeli (120 Euro )
 • İsteğe Bağlı Seyahat Sigortası (15 Euro)
 • Ekstra Turlar Ve Kişisel Harcamalar,
 • Müze Ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri,
 • Yurtdışı Çıkış Vergisi, 15 Tl
 • İsteğe Bağlı Şoför Bahşişleri (Kişi Başı 5 Euro)

Fiyat Bilgileri

Tarih İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Ek Yatak 0-6 Yaş Çocuk 7-12 Yaş Çocuk

Ödeme Seçenekleri

Kredi kartı / Havale / Eft

İptal ve İade Koşulları

Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.

Deneyimleriniz ve Görüşleriniz

Deneyimlerinizi ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilmek için aşağıdaki formumuzu doldurabilirsiniz.

Başlayan Fiyatlarla

Sorunuz

Bilgi Al

Yardım & Destek

Bizi Arayabilirsiniz

(0232) 463 63 59

Popüler Turlar

Samos Adası

Samos Adası Turu

YUNAN ADALARI 1 GECE / 2 GÜN

Paketi Görüntüle
Kos Adası

Kos Adası Turu

YUNAN ADALARI 1 GECE / 2 GÜN

Paketi Görüntüle
Samos Mykonos

Samos Mykonos Turu

YUNAN ADALARI 2 GECE / 3 GÜN

Paketi Görüntüle
Patmos Leros Kos

Patmos Leros Kos Turu

YUNAN ADALARI 3 GECE / 4 GÜN

Paketi Görüntüle
Kos - Patmos - Leros

Kos - Patmos - Leros Turu

YUNAN ADALARI 5 GECE / 6 GÜN

Paketi Görüntüle

Siz Hayal Edin

Biz Gerçekleştirelim

Ela Pame Turizm İle

Fırsatları Yakalayın

Copyrights © 2010 - 2021 Ela Pame Turizm. Tüm Hakları Saklıdır.